• DARMOWA wysyłka od 199 zł
  • WYSYŁKA w 24h
  • 30 dni na ZWROT
  • GWARANCJA oryginalności
przejdź do kasy
suma: 0,00 zł

50 lat w stylu BIO

50-LECIE ZOBOWIĄZANIA ŚRODOWISKOWEGO

Grupa Jérodia, która stała się głównym graczem na rynku kosmetycznym, od 1972 roku opiera swoje wartości na solidnych zobowiązaniach: naturalności oraz środowiskowej i społecznej odpowiedzialności. Dla założyciela, Thierry'ego Logre'a, ochrona flory i fauny oraz szacunek dla ludzi są nieodzowną częścią jego wizji przedsiębiorczości. Jego syn, Jérôme Logre wyznaje podobne wartości    „ Jesteśmy autentyczni, wierni naszym przekonaniom, to właśnie stanowi o szczerości historii naszej marki PHYT'S ”. 

Ochrona środowiska oraz dbanie o otoczenie to dla grupy podstawa. Wartości te znajdują odzwierciedlenie w opracowywaniu produktów opartych na ekologicznym i odpowiedzialnym rolnictwie, bez stosowania pestycydów czy składników chemicznych.

Wszystkie kosmetyki są projektowane oraz wytwarzane we Francji. Kosmetyki naturalne są formułowane bez parabenów, PEGów, silikonu i Bisfenolu A, a także bez sztucznych barwników czy konserwantów. „CSR jest dla grupy oczywistym podejściem. Już w 1972 roku PHYT'S zdawał sobie sprawę z kwestii środowiskowych i etycznych ”, wyjaśnia Jérôme Logre.

UZNANY NA ŚWIECIE FRANCUSKI KNOW-HOW

Doświadczenie grupy Jérodia znajduje odzwierciedlenie w kosmetykach i suplementach diety. Eksperci nadzorują wszystkie etapy produkcji, od projektu po opuszczenie fabryki. Niezależnie od tego, czy chodzi o dawkowanie olejków eterycznych, naturalną konserwację czy stosowanie składników aktywnych, produkcja kosmetyków to proces, który zawsze wymaga najwyższej jakości, wydajności oraz koordynacji. Ciekawostką jest,  iż „ Podczas gdy wymagania międzynarodowej organizacji certyfikującej - Cosmebio, wynoszą minimum 95% składników pochodzenia naturalnego, PHYT'S i GAMARDE to 100% naturalności”, zwierza się Jérôme Logre, który piastuje stanowisko dyrektora międzynarodowego w firmie.

Marki kosmetyczne PHYT'S, GAMARDE i FRANÇOISE MORICE stanowiące filary grupy Jérodia cieszą się dużym powodzeniem za granicą, szczególnie w Azji. Jednak to przede wszystkim profesjonalizm marki PHYT'S w zakresie naturalnego podejścia do zdrowia i urody jest rozpoznawana na całym świecie, a dokładnie w ponad 50 krajach na świecie.

Linie produktów są kompleksowe i dostosowane do każdego rodzaju skóry. Azjaci chętnie stosują wysokiej jakości kosmetyki organiczne, ekologiczne oraz naturalne, a przy tym skuteczne jak również dające ogromną przyjemność w stosowaniu zarówno pod względem konsystencji, jak i zapachu. Firma chce nadal wprowadzać innowacje oraz rozwijać swoje marki na arenie międzynarodowej, gdzie potencjał ich wzrostu pozostaje znaczny.

CERTYFIKOWANE KOSMETYKI ORGANICZNE ORAZ 100% NATURALNE

Grupa Jérodia od 50 lat poświęca się naturalnemu podejściu do zdrowia i urody. W 2004 roku grupa nabyła PHYT’S, etyczną i wymagającą markę. W 2006 roku narodziła się marka GAMARDE, łącząca formuły organiczne i wodę termalną z Gamarde-les-Bains. Większość produktów jest sprzedawana za granicą w salonach i gabinetach kosmetycznych oraz SPA, drogeriach ekologicznych, aptekach. W 2008 roku Bionatural stała się marką SPA, pod nazwą Bionatural by Phyt’s. W 2010 roku z francuską elegancją dołączyła do Jérodia Group marka Françoise Morice, która oferuje kosmetyki o unikalnej metodzie pielęgnacji skóry.

Naturalne know-how firmy Jérodia jest bardzo pożądane nie tylko we Francji, ale także na całym świecie. Grupa specjalizuje się również w kształtowaniu wielu marek, które chcą skorzystać z tego know-how. Dobrym przykładem jest koreańska marka PRIMAGE dla niemowląt.

Jerome Logre, podczas pobytu w Polsce, udzielił kilku interesujących wywiadów o marce PHYT'S. Obejrzyjcie i posłuchajcie ➡ 

 

Więcej wywiadów z Jerome'm oraz filmów pokazujących unikalność zabiegów i kosmetyków PHYT'S znajdziecie na naszym kanale YouTube Kissinger Cosmetics . 

💋💋💋

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kategorie postów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl