• DARMOWA wysyłka od 199 zł
  • WYSYŁKA w 24h
  • 30 dni na ZWROT
  • GWARANCJA oryginalności
przejdź do kasy
suma: 0,00 zł
kosmetyki naturalne

50 lat pasji do natury

RODZINNA FIRMA ZOBOWIĄZANA PRZEZ NATURĘ

Historia PHYT’S zaczęła się we Francji w 1972 roku kiedy Jean-Paul Llopart, naturopata oraz jego żona Rosanne Verle, kosmetyczka poprzez zamiłowanie do natury tworzą markę PHYTAL. Ich rewolucyjne podejście do kosmetyki naturalnej objawiło się produkcją 100% naturalnych formuł zamkniętych w szklanych ampułkach. Dzięki temu stali się pionierami w kosmetyce profesjonalnej, łączącej naturalność, ekologię, przyjemność oraz skuteczność. W 2004 roku Groupe Jerodia, rodzinna firma rodziny Logre’ów przejmuje PHYT’S i od tego czasu marka działa w regionie Quercy, w południowo – zachodniej Francji, gdzie pośród urzekającej zieleni oraz lokalnych winnic znajduje się siedziba oraz produkcja kosmetyków. 

OWANIE INTELIGENCJI NATURY 

Sektor kosmetyków naturalnych idzie w dobrym kierunku, ale PHYT'S idzie jeszcze
dalej. " Unikanie niekorzystnego wpływu na środowisko jest dobre, ale promowanie pozytywnego wpływu na środowisko jest jeszcze lepsze! Dlatego dysponujemy własnymi, lokalnymi plantacjami, które są zgodne z zasadami agroleśnictwa i rolnictwa ekologicznego. W ten sposób uczestniczymy w zachowaniu różnorodności biologicznej, dążąc jednocześnie do stworzenia możliwie najkrótszego łańcucha dostaw" - mówi Thierry Logre.

EKO-DESIGN W SERCU NASZEGO DNA

Od początku zwracamy szczególną uwagę na nasz wpływ na środowisko oraz produkowanie naszych kosmetyków w duchu eco. To podejście motywuje nas także do ciągłego ulepszania naszych opakowań. Zobowiązujemy się do ograniczenia wykorzystania pierwotnego plastiku na rzecz tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu czy tych pochodzenia naturalnego. Wszystkie nasze opakowania nadają się do recyklingu i posiadają certyfikat FSC. Niektóre z naszych produktów opakowane są w tekturę pochodzącą z recyklingu lub materiały pochodzenia naturalnego takie jak pszenica czy konopie. Redukuj, poddawaj recyklingowi, użyj ponownie, pracuj nad bezpieczeństwem materiałów - to nasze podejście do kwestii opakowań. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które są bezpieczne dla środowiska i hołdują zasadzie less waste. Istotnym jest, aby były również najlepszą z możliwych, ochroną dla naszych formuł, zachowując ich wyjątkowy skład i właściwości. 

PRZYJEMNOŚĆ, ZMYSŁOWOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ

PHYT’S to idea holistycznego piękna hołdującego naturze, która opiera się na skuteczności działania 100% naturalnych kosmetyków, zarówno profesjonalnych jak i detalicznych. W najlepszych gabinetach kosmetycznych oraz SPA Naturopaci PHYT’S z największą starannością dbają o skórę swoich klientów. Umożliwia im to kilkanaście profesjonalnych rytuałów, zarówno na twarz jak i na ciało. Każdy zabieg PHYT’S to nie tylko korzyści płynące z pielęgnacji, ale także przyjemność płynąca z aromaterapeutycznych doznań oraz autorskich manualnych masaży. 

INNOWACYJNOŚĆ I HIGIENA

To co wyróżnia profesjonalną linię kosmetyków PHYT’S to sety zabiegowe skierowane pojedynczo do każdego klienta, gdzie każdy produkt pieczołowicie chroni szklana ampułka. Rozwiązanie to sprzyja zarówno higienicznemu odbiorowi jak i wygodzie, bowiem w każdej ampułce znajduje się tyle kosmetyku, ile potrzeba do wykonania zabiegu.

PIĘKNO BEZ KOMPROMISÓW

Naszą dewizą jest nie tylko pełna naturalność, ale także innowacyjność oraz transparentność. Gwarantujemy najwyższe standardy dzięki restrykcyjnemu certyfikatowi Cosmébio, który od  2004 roku posiadają wszystkie produkty PHYT’S i który poświadcza o ich jakości oraz autentyczności. Ten certyfikat potwierdza organiczność, 100% naturalność kosmetyku, brak składników syntetycznych, sztucznych konserwantów czy barwników. Dzięki niemu masz także gwarancję, że każdy produkt PHYT'S powstał we Francji. 

UNIKALNA EKSPERTYZA

PHYT'S przewyższa standardy przeciętnego kosmetyku organicznego, ponieważ procent składników naturalnych w większości naszych produktów równa się 100, dzięki czemu PHYT'S nie ma sobie równych. Począwszy od składników aktywnych po ekologiczne opakowania, wszystko co niesie ze sobą PHYT'S stanowi bezpieczną, autentyczną oraz skuteczną pielęgnację. Warto wiedzieć, że nie każdy produkt na rynku, który jest w 100% naturalny jest organiczny, jak i nie każdy produkt certyfikowany oraz organiczny jest w 100% naturalny. PHYT'S w każdej z tych kategorii pozostawia konkurencję daleko w tyle, stanowiąc najlepszy naturalny wybór z możliwych.

 

DOSKONAŁOŚĆ NASZYM POWOŁANIEM

Naszym priorytetem jest zaoferowanie Ci tego, co najlepsze w naturze. Składników wyselekcjonowanych pod kątem ich bezpieczeństwa, doskonałego oddziaływania na skórę i formuł, które są niezwykle przyjemne i zmysłowe w odbiorze. Wszystkie kosmetyki PHYT'S zanim zostaną wypuszczone na rynek są testowane przez niezależne laboratoria, zatwierdzane przez ekspertów, dzięki czemu są gwarancją najwyższej jakości  i bezpieczeństwa. Dział badań oraz rozwoju PHYT'S angażuje się w opracowywanie formuł, które są wysoce skuteczne oraz łatwe w wyborze, użyciu i zrozumieniu.  


 

Phyt’s to marka Nr 1 we Francji z tysiącami gabinetów kosmetycznych oraz SPA. Te francuskie, profesjonalne i w 100% naturalne kosmetyki są produkowane na południu tego kraju w miejscowości Caillac od prawie 50 lat. Ponad 300 aktywnych fitokosmetyków posiada certyfikaty COSME BIO oraz QUALITE FRANCE. Są one gwarancją innowacyjności, skuteczności, jak również tak obecnie pożądanej naturalności. Oprócz produktów do codziennej pielęgnacji, marka Phyt’s oferuje profesjonalne zabiegi na twarz i ciało, które są przygotowane są jako pojedyncze sety. Każdy produkt w secie, od mleczka przez tonik po serum oraz kremie kończąc, zamknięty jest w pojedynczej, szklanej ampułce. Pozwala to zachować kontrolę oraz gwarantuje higienę, wyjątkowość oraz skuteczność zabiegu.

 

0 Komentarze do „50 lat pasji do natury”

zostaw komentarz

Pamiętaj! Twój e-mail nie zostanie upubliczniony!
Newsletter
Bądź na bieżąco!
Zapisz się do naszego Kiss Newsletter’a.
Kategorie postów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl